دوشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۷
خانه / فرهنگی / نوروز امسال به جای پول کتاب عیدی بدهیم
1433485296

نوروز امسال به جای پول کتاب عیدی بدهیم

ضمن عرض سلام و آرزوی سالی سرشار از موفقیت و شادکامی برای شما همکاران گرامی با توجه به خیزش عمومی در کشور با شعار نوروز امسال کتاب به جای پول عیدی بدهیم،پایگاه مقاومت بسیج شهید مطهری سیمان سپاهان کتاب سلام بر ابراهیم را به شما پیشنهاد می کند.

سلام بر ابراهیم

پهلوانی شجاع ، مداحی دلسوخته ، معلمی فداکار،کشتی گیری قهرمان ، رفیقی دلسوز ، فرماندهی پر تلاش، استاد تهذیب نفس و انسانی عاشق خدا و …همه این صفات را که جمع کنید ، نام زیبای ابراهیم هادی نمایان می شود.

سال ۵۵ در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد تهران به فینال ۷۴ کیلو رسید. ابراهیم در اوج آمادگی بود. اما آنقدر ضعیف کشتی گرفت تا حرفش برنده شود.جایزه نقدی بود.فهمیده بود حریفش به این مبلغ احتیاج دارد.

عملیات مطلع الفجر بود. ابراهیم شجاعانه به سمت دشمن اذان صبح گفت.قلب های آنان را به لرزه درآورد.هجده نفر خودشان را تسلیم کردند. آنها به سپاه اسلام پیوستند.همه آنها در شلمچه به شهادت رسیدند.

او بنده خالص خدا بود . عارف بزرگ میرزا اسماعیل دولابی از ابراهیم خواسته بود که نصیحتش کند.

یکی از شهدا به او پیغام داده بود که :شهدای گمنام مهمانان ویژه حضرت زهرا (س)در برزخ هستندبرای همیشه آرزو می کرد گمنام باشد.خدا هم دعایش را مستجاب نمود.او سالهاست در فکه مانده تا خورشیدی باشد برای راهیان نور.

1433484905

یادش گرامی و راهش پر رهرو باد

شادی روحش صلوات

اللهم صل علی محمد و آل محمد

جهت تهیه این کتاب با تخفیف ویژه به دفتر پایگاه مراجعه فرمائید.

درباره ی مدیریت سایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-->