شنبه , اسفند ۴ ۱۳۹۷
خانه / سیاسی / به بهانه انتشار تصویری از برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی توسط رزمندگان عراقی/ روایت سردار باقرزاده از عمق پیوند ایران با حضرت سیدالشهداء (ع)؛ پرچم جمهوری اسلامی ایران همانند پرچم یاحسین است
001

به بهانه انتشار تصویری از برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی توسط رزمندگان عراقی/ روایت سردار باقرزاده از عمق پیوند ایران با حضرت سیدالشهداء (ع)؛ پرچم جمهوری اسلامی ایران همانند پرچم یاحسین است

افسر بعثی صدامی در دروازه ورودی مرز شلمچه خودروی بچه‌ها را متوقف کرد و گفت: این بیرق یاحسین را بیاورید پایین! یکی از دوستان در جواب گفت: چرا مگرچه اشکالی دارد، او با عتاب تکرار کرد و گفت: بیرق یاحسین بیاورید پایین! دوست ما دو باره تکرار کرد و گفت؛ مگر چه ایرادی دارد؟ امام حسین علیه السلام که خودش درعراق دفن است، بردن این علم به داخل خاک عراق چه اشکالی دارد؟

گروه حماسه و مقاومت – رجانیوز: افسر بعثی صدامی در دروازه ورودی مرز شلمچه خودروی بچه‌ها را متوقف کرد و گفت: این بیرق یاحسین را بیاورید پایین! یکی از دوستان در جواب گفت: چرا مگرچه اشکالی دارد، او با عتاب تکرار کرد و گفت: بیرق یاحسین بیاورید پایین!

 

به گزارش رجانیوز، سردار سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تصویری از رزمندگان عراقی که پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در دست داشتند نوشت: امروز در خبرها دیدم گروهی از رزمندگان عراقی درحال مبارزه باگروه‌های تکفیری و داعشی و بعثی پرچم مقدس کشور عزیزمان را با افتخار برافراشته کرده و به‌عنوان کشور مدافع مظلومان بر سر دست گرفتند.

 

 

این واقعه مرا به یادخاطره‌ای در زمان صدام ملعون انداخت؛ روزی درجریان اعزام گروه تفحص شهداء به شلمچه عراق، دوستان، بیرقی را که نام مبارک امام حسین(ع) برروی آن منقوش بود را بر روی خودرو نصب کرده بودند.

 

افسر بعثی صدامی در دروازه ورودی مرز شلمچه خودروی بچه‌ها را متوقف کرد و گفت: این بیرق یاحسین را بیاورید پایین! یکی از دوستان در جواب گفت: چرا مگر چه اشکالی دارد، او با عتاب تکرار کرد و گفت: بیرق یاحسین بیاورید پایین! دوست ما دو باره تکرار کرد و گفت؛ مگر چه ایرادی دارد؟ امام حسین علیه‌السلام که خودش درعراق دفن است، بردن این علم به داخل خاک عراق چه اشکالی دارد؟

 

دراین لحظه افسر بعثی جمله‌ای گفت که نشانه‌ای است از عمق پیوند ما با سیدالشهداء و البته جایگاه و وزانت پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران. او با ناراحتی گفت: قد رفع علم جمهوریه الاسلامی علی اراضی العراق/ یعنی؛ بردن این پرچم یاحسین مثل این است که شما پرچم جمهوری اسلامی را در سرزمین عراق برافراشته کردید!

 

آری امروز نمی‌دانم آن افسر خبیث بعثی کجاست، ولی شاهدیم جوانان عراقی از موضع حق‌شناسی و سپاس‌گزاری نسبت ملت و رهبر انقلاب اسلامی و شهدایی که در دفاع از ملت مظلوم عراق و حرم معصومین(ع) تقدیم نمودیم، اینگونه پرچم کشورمان را برافراشته کردند، چراکه می‌دانند این بیرق همانند پرچم یاحسین است/ یاحسین ادرکنا.

سرویس پست الکترونیکی ایران

درباره ی مدیریت سایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-->